ORGANİK VE ORGANOMİNERAL ÜRÜNLER

maram
NATURA

Granül formda LEONARDİT

Katı formdaki Hümik+Fülvik asit

Leonardit toprağın yapısını mükemmel bir şekilde düzenler ve ıslah eder, Çevreye zarar vermediği gibi topraktaki mevcut kirlenmeleri giderir Toprağın sıkışmasını önleyerek daha iyi havalanmasını sağlar Toprağın su geçirgenliğini arttırır, Kumlu toprakların organik madde miktarını arttırır, Toprağın su tutma kapasitesini arttırır,

Kuraklığa karşı su kayıplarını azaltarak toprak nemini korur, Toprak rengini koyulaştırdığı için güneş enerjisinden daha iyi yararlanmayı sağlar, topraktaki yararlı mikroorganizma faaliyetlerinin artmasını sağlar, Toprağın pH yapısını düzenler ve toprağı nötralize eder, Hümik asit yüksek tuzlanma sonucu ortaya çıkan toksitlenmeleri düşürür.

GARANTİ EDİLEN İÇERİK

W/W (%)

Organik Madde

% 40

Toplam Hümik + fülvik asit

% 40

Maksimum Nem

% 35

maram
FULL

BİTKİSEL MENŞELİ SIVI ORGANİK GÜBRE

MARAM FULL; Toprak yapısını iyileştirir. Ph’yı dengeler. Düşük moleküler yapısı sayesinde bitki tarafından kolayca emilir ve etkisini hızla gösterir. Tamamen bitkisel menşeli, organik hümik, fülvik asit kaynağıdır.

Bitkinin besinleri kolay alması sağlanır. Bitkinin solunum, fotosentez gibi hayati fonksiyonlarını destekler. Bitkinin sağlıklı gelişmesine yardımcı olur ve verim artışı sağlar. Saçak, kök, çiçek ve meyve oluşumuna katkı sağlar.

GARANTİ EDİLEN İÇERİK            W / W (%)

Organik Madde

%30,00

Organik Karbon                          

%16,00

Toplam Azot (N)

%1,00

Suda Çözünür Potasyumoksit (K2O)

%3,00

Ph                                            

4-6

maram
AMİNO

BİTKİSEL MENŞELİ AMİNO ASİT İÇEREN SIVI ORGANİK GÜBRE

Amino asitler proteinleri oluşturan temel yapı taşlarıdır. Bitkileri hemen büyütmek için bir uyarıcı olarak geliştirilmiştir. Sıcak, soğuk, fitotoksit etki ve hastalıklar gibi istenilmeyen koşullar için bitkilerin direncini artırır.

Stres, vejetatif (kökü, gövdesi, dalları, yaprakları)  gelişimde yavaşlama gibi durumlarda özellikle tavsiye edilir ve olumsuz iklim şartlarının üstesinden gelerek bitkiyi canlandırır.

 

Meyve kalınlığında iyileşme, verim artışına teşvik etme, erken hasat, çiçeklenmede iyileşme, olgunlaşma süreci gibi mahsulün kalite ve veriminde maksimum artış sağlar.

Olumsuz iklim şartlarında strese karşı etkili, Su stresi, dolu, don, ısı dalgaları, böcek saldırıları, hastalıklar, gece ve gündüz arasındaki ani sıcaklık değişikliklerinde etkili olur.

GARANTİ EDİLEN İÇERİK                       

                       W/W

Organik Madde

                         %30

Organik Karbon

                         %12

Organik Azot

                           %1

Suda Çözünür K2O

                           %1

Serbest Amino Asit

                           %6

PH

                           4-6

maram
NİTROPLUS

SAĞLIKLI VE HIZLI GELİŞME, VERİMDE ARTIŞ

AZOTLU SIVI ORGANOMİNERAL GÜBRE

Amino Asitler + Enzim + Vitaminler

Maram NİTROPLUS içerisinde bulundurduğu Aminoasit, Enzim ve vitaminler (B grubu+ C) ve organik bitki özlerini bir arada bulunduran makro besin maddeleri ile güçlendirilen Organomineral yapıda bir üründür.  

Spesifik gübre yapraktan ve damlamadan verildiğinden bitkinin her döneminde kullanıldığında maksimum sonuç alınmıştır. NitroPlus, dikimden itibaren kullanıldığında sağlıklı bir gelişme stres koşullarına karşı mukavemet sağlar. Güçlü bir bitki, kaliteli ve bol ürün almasını sağlar. Randımanı artırır. Raf ömrünü uzatır, dökülmeyi önler. Bitki için gerekli tüm özel maddeleri içerdiğinden bitkide enerji kaybına yol açmaz.

Bu nedenle etkisi daha kısa sürede görülür.

GARANTİ EDİLEN İÇERİK           W / W (%)

Toplam Organik Madde

%18,00

Toplam Azot (N)

%12,00

Organik Azot (N)

%0,50

Amonyum Azotu (N-NH4)

%1,00

Üre Azotu (N-NH2)

%10,50

Ph                 

4-6

maram
LEX

BİTKİSEL MENŞELİ SIVI ORGANİK GÜBRE

Maram LEX bitkinin yetişme periyodu boyunca, topraktan kaldırdığı tüm makro ve mikro besin elementleri ihtiva eden %100 organik yapıda sıvı bitki besin kaynağıdır. Maram Lex’in tamamı bitki ekstralarından ( özüt ) oluşmaktadır.

 

Maram Lex’in içeriğindeki besin oranları, bitkilerin büyümesinde bulunan besin oranlarının yoğunlaştırılmış şeklidir.

GARANTİ EDİLEN İÇERİK

W/W

Organik Madde

%30

Organik Karbon

%16

Toplam Azot

%1

Suda Çözünür K2O

%3

PH

4-6